Усi бренди
Як отримати знижку?
kozhanyy-remen'
10%
Як отримати знижку?
kozhanyy-remen'
10%

5 правил красивого гардеробу

20.08.2017

 

Отже, як же зробити свій гардероб змістовним:

Крок 1. Нічого зайвого.
     Для "люстрації" у шафі буде достатньо одного дня. Просто діставай речі почерзі та спробуй згадати, чи ти вдягала цю кофтинку чи ту спідничку принаймні раз протягом останнього року? Якщо ні - сміливо віддавай на благочинність. Пунктів прийому зараз достатньо. 
     Ти зробиш відразу дві добрі справи: звільниш місце для нового, що пасує саме тобі, і допоможеш тим, хто потребує. Не шкодуй витрачених раніше коштів. Є ті, кому зараз більше необхідно. За законами карми щиро добрі справи приносять успіх)
Крок 2. Оціни ситуацію.
       Отже, у тебе залишилось лише те, що ти носиш.
    Приміряй. Покрутися. Відклади. Згадай, чи комфортно було тобі у цьому одязі там, куди ти його вдягала? Чи легко він комбінується із рештою гардеробу? Якщо ні — дивись крок 1.
    Який спосіб життя ти ведеш і якого прагнеш? Продумай по 3 образи, наприклад, для роботи, хоббі та побачень. Усього вистачає?
    Тепер можна писати перелік вакантних місць свого гардеробу.
Крок 3. Правильний вибір.
     Збираючись на шоппінг:
а) візьми з собою перелік (см. шаг 2);
б) не соромся просити допомоги консультантів;
в) обери фасон згідно зі своїм типом фігури та кольорової гамми;
г) подумай, як будеш поєднувати нову річ із рештою своїх скарбів.
Крок 4. Аналізуй та відчувай.
     Зовнішній вигляд це візитна картка, по котрій отримують перше враження про тебе. Доречний образ за погодою, подією та віком  — уже пів справи, решта емоції. Коли тебі зручно і приємно дивитись на себе у дзеркалі ти випромінюєш у світ позитив. За законами бумірангу позитив повертається)
Крок 5. Закріплюй корисні звички.
      Практикуй прості та корисні поради. Адже це цікаво.
      І пам′ятай: не обов′язково бути геніальною, щоб почати, проте варто почати, щоб стати геніальною. Адже сама Коко Шанель колись була новачком)Коментарі

Поки немає коментарів
  • captcha