Усi бренди
Як отримати знижку?
kozhanyy-remen'
10%
Як отримати знижку?
kozhanyy-remen'
10%

Поезія великого міста від byMe

04.08.2017

 

    Інколи, у повсякденних клопотах, невистачає відчуття вільного польоту. Ритм мегаполісу, скаржаться деякі, не сприяє романтиці.

    А ми переконались у протилежному, коли у нашій фотосессії взяла участь балерина. Так, справжня професійна балерина, котра показала, також, що красивий одяг пристосований для танцю та витримує навантаження балетними па.

    Кюлоти  — 495 грн (замість 990).

Сорочка із комахами — 380 грн (замість 690).

   Поки вона кружляла вулицями Києва, а фотограф ловила момент, здавалося місто завмерло... Підсвідомо зазвучала тонка класична музика. Захотілось образи доповнити низками перлів, мереживними білими рукавичками, легко і невимушено змахнути віялом...

  Сукня з велосипедами  — 790 грн (замість 990).

 Сукня з мишками — 1030 грн (замість 1290).

   Мистецтво надихає дизайнера на серію аксессуарів byMe, а ми запрошуємо в шоу-рум примірити красивий одяг та вибрати що-небудь легке для цього, нарешті, спекотного літа)

   Пуанти — для сцени, а у нас є улюблені балетки-аладіни, зручні, стильні, у двух кольорах: романтичному лавандовому та класичному чорному.

    Балетки чорні та лавандові  — 1790 грн.

   Тільки уяви, як приємно після спекотного дня опинитися у прохолодному фойе театру, або опери, чи на іншому заході у красивій сукні та вишуканих босоніжках... Ти будеш неперевершеною!)

Приходь за гарним одягом, прекрасним взуттям та натхненням в шоу-румі:

м. Палац Спорту, вул. Рогнідинська, 4А.

Якщо що, наш телефон: 097-620-92-21.Коментарі

Поки немає коментарів
  • captcha