Догляд

Інструкція по догляду за шкіряним взуттям:
1. Для захисту шкіри від зовнішніх факторів (прямі сонячні промені,волога, сухість, тепло), а також для її пом`якшення, необхідно використовувати спеціальні крема, що містять віск. Профілактику слід проводити один раз на місяць, дотримуючись наступних правил:
- Очистити шкіру перед нанесенням. Якщо шкіра була вологою, дайте час висохнути;
- Нанесіть невелику кількість крему на шматочок тканини та втирайте його в шкіру круговими рухами;
- Почекайте, доки крем вбереться в шкіру близько 10 хвилин;
- Шматочком сухої бавовняної тканини відполіруйте шкіру.
2. Після вулиці взуття слід чистити відразу того ж дня.
3. Не слід носити на вулиці вологе та погано просушене взуття зі шкіри, тому що воно може деформуватися і розтягнутися, а при температурі повітря нижче 0℃ волога шкіра може потріскатися.
4. При догляді за шкірою НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ:
- Сушити її нагрівальними приладами (батареї, електричніобігрівачи, фен та ін.). Прийнятна лише природня сушка при кімнатній температурі, попередньо набивши виріб бумагою або на колодках.
- Використовувати губки з силіконом. Силікон забиває пори, що перешкоджає виведенню вологи.
- Застосовувати ацетон, бензол та спиртовмісні засоби (навіть вологі серветки). Все це руйнує колагенові волокна.

5. Перед тим, як прибрати взуття зі шкіри на «наступний сезон, необхідно обробити зволожуючим кремом, вставити всередину колодку, що імітує форму стопи, або щільно набити папером.

6. Взуття з кольоровою шкіри не підлягає фарбуванню. Дотримуючись всіх правил догляду та експлуатації, ви подовжите життя вашої пари взуття.

7. Після придбання бажано поставити профілактику на підошву. Це допоможе захистити підошву від стирання, деформації і вологи, а також уникнути більш дорогого ремонту в майбутньому.
8. Взуття зі шкіри з часом пом`якшується та приймає форму стопи. Якщо пара трохи затісна, слід врахувати, що шкіра розтягується тільки в ширину максимум до 5 мм.

Інструкція по догляду за взуттям із замші:
1. Для захисту замші від зовнішніх факторів (прямі сонячні промені, волога, сухість, тепло), необхідно використовувати спеціальні аквафобні спреї. Профілактику слід проводити одразу після покупки, дотримуючись наступних правил:
- Очистити замшу перед нанесенням. Якщо замша була вологою, дайте час висохнути;
- Нанесіть спрей рівним шаром на всю поверхність взуття;
- Почекайте повного просочення засобу протягом 24 годин;
2. В разі потрапляння вологи, бруду після нанесення гідрофобного засобу, достатньо просто протерти взуття специальною щіткою з м`яким ворсом з нубуку.
3. При догляді за замшею НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ:

- Носити вологе та погано просушене взуття, щоб запобігти деформації та розтягуванню. Повна просушка замші складає 20 годин;
- Сушити замшу під батареєю чи біля відкритого вогню. Тільки природна сушка. Краще використовувати специальні сушарки;
- Використовувати засоби для шкіри, що містять спирт, ацетон чи бензол.
4. Перед тим, як прибрати взуття із замші на «наступний сезон» в коробку, необхідно обробити пару спеціальним засобом, вставити всередину колодку чи щільно набити папером.
5. Взуття з кольорової замші не підлягає фарбуванню. Дотримуючись всіх правил догляду та експлуатації, ви подовжите життя вашої пари.
6. Після придбання бажано поставити профілактику на підошву. Це допоможе захистити підошву від стирання, деформації і вологи, а також уникнути більш дорогого ремонту в майбутньому.
7. Взуття із замши з часом після носіння пом`якшується та приймає форму стопи. Якщо пара трохи затісна, слід врахувати, що замша розтягується тільки в ширину максимум до 5 мм.

ВАЖЛИВО!

Виробники взуття з натуральних матеріалів вшивають шкіряну або замшеву вставку з внутрішньої сторони.
Завдяки їй туфлі не ковзають і не натирають при ходьбі.
Однак, якщо на цю ділянку потрапила волога (піт, дощ), це може призвести до фарбування (переносу кольору взуття на шкіру стопи).

В цьому випадку рекомендуємо звернутися до ремонту взуття та обробити замшу професійним фіксатором кольору для замші.Інструкція по догляду за взуттям з лаковим покриттям:

Хочеш, щоб твої туфельки завжди виглядали блискуче?
Варто пам‘ятати про дотримання умов догляду та зберігання лакового взуття.

- Взуття з лакової шкіри не дозволяється взувати в спеку (максимальна температура до +25 градусів Цельсію) або лютий мороз (максимально допустима температура для туфель 0 градусів)
Лакована плівка змінює свій зовнішній вигляд під впливом надто високих або надто низьких температур.
Першими ознаками початку процесу деформації вважається потьмяніння і поява мікротріщин на лаковій поверхні.
- Для підсушування взуття не дозволяється використовувати кімнатний обігрівач, електричні сушарки для взуття або інші електричні засоби. Підвищення температур може привести до появи тріщин. Сушити лакове взуття варто лише в умовах кімнатної температури.
- Туфлі слід протирати фланелевою ганчіркою або іншою м‘якою натуральною тканиною. Не дозволяється використання жорстких губок або щіток. Вони можуть пошкодити поверхню лакового покриття.
- Для лакового взуття розроблені спеціальні засоби, які забезпечать блиск покриття. Переконайся, що до складу спеціального засобу входять: ланолін, касторове масло або гліцерин.